Mersin Kubbe ve Minare Kurşun Kaplama Hizmeti

Mersin Kubbe ve Minare Kurşun Kaplama Hizmetini sadece camiilerin değil türbelerin çatısı, şadırvanların çatıları için de firmamız en ama en uygun fiyatlardan yapmaktadır.

İçel ( Mersin ) ilinde yer alan tüm yeni ve eski camilerin kaplamaları için bizi arayarak muhteşem fiyatlarımızdan sizlerinde yararlanmasını isteriz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile muhteşem yapıları ve en iyi kaplama hizmetlerini bulunduğunuz ilde sunmaktadır.


Ustamız TURGUT COŞKUN ile yapılan her yapı uzun yıllar boyunca kendini bozmadan ilk günkü gibi sizlerin ve çevre halkının hizmetinde olacaktır. Ustamızın isminin kalitesini andıran yapılarımızı sitemiz üzerinden inceleyebilmeniz adına gerekli kategorilerde camii isimleri ile birlikte eklemelerimizi yaptık.

Kaliteli işlerimizle tanındığımız gibi yaptığımız işlerin de arkasında durmamız firmamızın tercih edilmesinin en büyük nedenidir.

Sizlerde Mersin ilindeki tüm talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için, hatta aklınıza takılan kaplama soruları için çekinmeden aşağıdaki numara üzerinden bizi arayabilirsiniz.


 

Ara

İstanbul