Alüminyum Satışı

Kullanım alanınıza özel olarak standart dışı ürünler de temin edilebilmektedir. Alüminyum rulo ağırlık hesabı için metal ağırlık hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Alüminyum alaşımlarının, mukayese tabloları ve kimyasal özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Neden Alüminyum?
1050 alaşımında ve H0 kondisyonunda ki Alüminyum ürünler, cami kubbeleri vb. formda ki tüm kubbeli yapılarda sıkça kullanılmakta ve aşağıda ki özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır;


Estetik

* Göz alıcı dizayn
* Estetik tasarım
* Boyalı & desenli ürünler

Montaj
* Kolay ve hızlı monte edebilme
* Düşük montaj maliyeti

Fiziksel özellikler
* Esnek yapısı ile daha rahat işlenebilme
* Hafif kubbe yapısı (kurşuna göre 4 kat daha hafiftir)
* Her türlü hava koşuluna karşı mükemmel dayanıklılık ve esneklik

Maliyet Avantajı
* Uygun fiyat & maliyet avantajı

Diğer
* Çevre ve insan sağlığına duyarlı

Alüminyum Çünkü;
* Hafif ve dayanıklıdır.
* Dekoratif görünüm sunar.
* Kolay şekillendirilebilinir.
* Korozyona karşı dirençlidir.
* Uzun ömürlüdür.
 * Geri dönüşümü kolaydır.
* Çevre ve insan sağlığına duyarlıdır.


Camii Kubbelerine Alüminyum Şatışı ve Kaplama işlerini, konusunda deneyimli uzman ekibimizle en kaliteli şekilde yapmaktayız.

Camii kubbe kaplama işi yapanlar olarak tüm ülke genelinde sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız Türkiye´nin aklınıza gelen tüm illerinde sizlere hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz, yarınlar için kaliteli hizmete dikkat eder. Kalite kadar da iş ahlakı da çok önemlidir. Sonunda bu duygularla verilen hizmet, oldukça fazla haz verir.

Camii Kubbe Alüminyum Satışı
olarak camilerimizi korumak amacı ile kurşunla kaplıyoruz. Hem ibadethane hem de sanat eseri olan camilerimiz geleceğimize bırakabileceğimiz kültür örneklerimizdir. Detaylı bilgi ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi için iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.


Her Renk Ve Kalınlıkta Alüminyum Satışlarımız Devam Etmektedir. Türkiye´nin Bütün İllerine Gönderim Yapılmaktadır. Detaylı Bilgi ve Fiyatlarımız İçin Bizi Arayın..


İstanbul